Jau labu laiciņu esam pārvākušies!

Gaidam Tevi ciemos

Brīvības ielā 74 - 22A

 

 

Мы переехали!

Ждэм Вас в гости

в нашем офисе

ул.Бривибас 74 - 22А

 

 

SIA „GRAF X” savu darbību, kā neliels projektēšanas birojs, ir uzsācis 1993. gadā, Rīgā. Tā dibinātāja ir arhitekte Rūta Krūskopa, kas ir beigusi Rīgas Politehnisko institūtu, ir Latvijas arhitektu savienības un Latvijas Būvinženieru savienības biedrs. Biroja vadītāja šajos gados ir izveidojusi spēcīgu komandu, kuras sastāvā ir gan arhitekti, gan inženieri. Pašreiz birojā ir 12 darbinieki, kuri veic projektēšanu un autoruzraudzību pilnā apjomā.

„GRAF X” nodarbojas ar teritorijplānošanu, sabiedrisko, dzīvojamo, publisko, ražošanas ēku projektēšanu, kā arī ēku rekonstrukciju. Tāpat tiek izstrādātas būvkonstrukciju un citas inženiertīklu sadaļas.

21 darba gados uzkrātā pieredze, kas veidojusies, projektējot visdažādāko risinājumu būves, ļauj pat vissarežģītākajās situācijās rast optimālu risinājumu. Biroja „GRAF X” arhīvā atrodas dažādu objektu projekti. Projektējot „GRAF X” komanda vienmēr cenšas rast saikni starp funkciju, vietu un arhitektūru, tam pieejot radoši.

Paralēli savai tiešajai darbībai – projektēšanai, „GRAF X” kolektīvs neaizmirst arī par jaunu pieredzi un iespaidiem, ko gūst, dodoties dažādos ārzemju ceļojumus, kā arī apmeklējot izstādes un seminārus.

Ikviens jauns objekts ir īpašs. Tam tiek veltīts laiks, ģenerētas idejas un maksimāli koncentrēta uzmanība. No pirmās projektēšanas dienas dialogā ar pasūtītāju un sadarbībā ar dažādiem speciālistiem tiek veidota jauna, cilvēkam patīkama vide, kurā vienlīdz svarīga ir gan kvalitatīva arhitektūra, gan apkārtējā daba.